X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Aviva – Pakiet Medyczny „Bądź Zdrów” otwiera drzwi do specjalistów i diagnostyki

2010-06-17 08:39 czwartek
Pakiet Medyczny „Bądź Zdrów”, wprowadzony właśnie przez Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA, umożliwia szybki i nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów i badań diagnostycznych w ponad 200 prywatnych przychodniach w całej Polsce.

Pakiet Medyczny „Bądź Zdrów” jest dostępny jako osobny produkt lub jako umowa dodatkowa do indywidualnego ubezpieczenia na życie Nowa Perspektywa. Od 28 czerwca br. również jako umowa dodatkowa do grupowych ubezpieczeń na życie. Klient może wybrać wersję indywidualną lub rodzinną i jeden z trzech wariantów ubezpieczenia – podstawowy, rozszerzony lub platynowy.

Miesięczna składka dla wersji indywidualnej wyniesie – w zależności od wybranego wariantu – od 70 zł do 180 zł (jeśli będzie to umowa dodatkowa do Nowej Perspektywy – od 52 zł do 162 zł). To mniej więcej tyle, ile kosztuje jedna wizyta u lekarza specjalisty.

Z usług objętych ubezpieczeniem można skorzystać w ponad 200 placówkach macierzystych lub współpracujących z grupą Lux Med – liderem rynku usług medycznych.

Mimo sporej konkurencji jesteśmy spokojni o zainteresowanie pakietem ambulatoryjnym – będziemy go proponować naszym obecnym klientom, których mamy trzy i pół miliona. Problemy z szybkim i łatwym dostępem do specjalistów i nowoczesnej diagnostyki w Polsce są tak powszechne, że wielu ludzi myśli o dodatkowych ubezpieczeniach zdrowotnych – mówi Maciej Jankowski, prezes grupy Aviva w Polsce.

Klienci wybierający Pakiet Medyczny „Bądź Zdrów” otrzymują też dostęp do programu assistance, dzięki któremu w nagłych sytuacjach mogą korzystać z wizyt domowych lekarza internisty (do trzech w roku), opieki nad dziećmi i osobami niepełnosprawnymi w razie zachorowania itp. Zyskują też rabaty na laserową korekcję wad wzroku i chirurgię plastyczną w wybranych klinikach. Mogą również korzystać – na preferencyjnych warunkach – z usług świadczonych przez partnerów programu „Zdrowie, Piękno, Harmonia” (gabinety kosmetyczne, salony odnowy biologicznej, kluby fitness).

Dodatkowo, Pakiet Medyczny zapewnia świadczenie w kwocie 25 tys. zł w przypadku stwierdzenia trwałej i całkowitej niezdolności do jakiejkolwiek pracy zawodowej, spowodowanej wypadkiem.

Aviva oferuje już kilka rodzajów ubezpieczeń zdrowotnych. Na szczególną uwagę zasługują:
  • ubezpieczenia wypadkowe – niektóre z nich obejmują tylko najtragiczniejsze skutki wypadków (śmierć, kalectwo), inne zapewniają szeroki zakres ochrony, w tym świadczenia w razie konieczności pobytu w szpitalu i rehabilitacji
  • ubezpieczenia w razie poważnego zachorowania – pozwalają na uzyskanie świadczenia w razie zdiagnozowania takich chorób jak: nowotwory złośliwe, zawał serca, udar mózgu i inne
  • ubezpieczenia szpitalne – zapewniają zastrzyk gotówki w przypadku leczenia określonych dolegliwości w szpitalu
  • ubezpieczenia w razie niezdolności do pracy – chronią przed finansowymi konsekwencjami trwałej i całkowitej niezdolności do jakiejkolwiek pracy zarobkowej
  • ubezpieczenia podróżne – zapewniają zwrot kosztów leczenia nagłego zachorowania lub skutków nieszczęśliwych wypadków za granicą.
Ubezpieczenia lub opcje związane ze zdrowiem ma obecnie blisko 500 tysięcy klientów indywidualnych i uczestników grupowych ubezpieczeń na życie Avivy. 

Kontakt:

Bohdan Białorucki
rzecznik prasowy
tel. (22) 557 43 41; 501 781 140
e-mial: bohdan.bialorucki@aviva.pl
 
Grzegorz Mathea
tel. (22) 557 43 70
e-mail: grzegorz.mathea@aviva.pl

Informacja prasowa Avivy z dnia 16.06.2010 r.
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Przepięcie - Powstaje z przyczyn innych niż ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.