X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

City Med – nieodpłatna pomoc medyczna

2010-09-21 08:20 wtorek
Europ Assistance Polska we współpracy z InteRisk Towarzystwo Ubezpieczeń  S.A. Vienna Insurance Group opracowała pakiet usług medycznych dla klientów wykupujących ubezpieczenie indywidualne/rodzinne lub grupowe. Program City Med obejmuje organizację i pokrycie kosztów pomocy w sytuacji choroby, lub nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczonego.

Ubezpieczeni w InterRisk  S.A. Vienna Insurance Group posiadający ubezpieczenie zdrowotne CityMed mogą liczyć na pomoc medyczną, rehabilitacyjną, domową a także na organizację opieki nad dziećmi, a nawet zwierzętami domowymi. W ramach pomocy medycznej dostępne są następujące usługi: wizyta lekarza lub pielęgniarki, dostawa lekarstw, transport medyczny do i z placówki medycznej, pomoc psychologa, a także przekazanie wiadomości rodzinie Ubezpieczonego lub pracodawcy.  

Pomoc rehabilitacyjna obejmuje organizację i pokrycie kosztów fizykoterapeuty zarówno w domu Ubezpieczonego, jak i w poradni rehabilitacyjnej. Ponadto, Europ Assistance Polska zorganizuje i pokryje koszty transportu, zakupu lub wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego.

- Program CityMed to oferta kompleksowych usług pomocy w przypadkach nagłych zachorowań oraz nieszczęśliwych wypadków. Opracowując ten program wraz z naszym partnerem staraliśmy się dobrać takie usługi, które wydają się z punktu widzenia osoby Ubezpieczonej jak najbardziej przydatne. Dlatego w programie nie mogło zabraknąć pomocy domowej a także opieki nad dziećmi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Ubezpieczonych, zorganizujemy również dla naszych klientów opiekę nad ich zwierzętami domowymi – mówi Marzena Wąsowska, Główny Specjalista ds. Ubezpieczeń Zdrowotnych InterRisk  S.A. Vienna Insurance Group.

Kontakt:

Joanna Bełza-Szewc
Head of PR & Marketing
tel. 0-22 205 50 04
E-mail: Joanna.Belza-Szewc@europ-assistance.pl

Małgorzata Morańska
PR & Marketing Specialist
tel. 0-22 205 50 15
E-mail: Malgorzata.Moranska@europ-assistance.pl

Informacja prasowa Europ Assistance Polska z dnia 20.09.2010 r.
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Przewłaszczenie na zabezpieczenie - jest jedną z form zabezpieczenia ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.