X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Inter Kontrakt - nowy produkt ubezpieczeniowy przeznaczony dla lekarzy i pielęgniarek pracujących na kontrakcie

2010-11-17 08:39 środa
Coraz więcej lekarzy i pielęgniarek decyduję się zmienić swoją umowę o pracę na umowę cywilno-prawną (tzw. kontrakt). Dlatego w ofercie Towarzystwa Ubezpieczeniowego INTER Polska S.A. pojawił się nowy produkt Inter Kontrakt, przeznaczony dla lekarzy, pielęgniarek i położnych oraz przedstawicieli innych zawodów medycznych zatrudnionych na kontrakcie w Polsce.

To ubezpieczenie zapewni wypłatę świadczenia dziennego w ustalonej wysokości i za określony okres świadczeniowy (określony w umowie) - w przypadku dłuższej niezdolności do pracy spowodowanej wypadkiem lub chorobą. Świadczenie przysługuje od 15-go lub od 30-go dnia do maksymalnie 180 dnia trwającej nieprzerwanie czasowej niezdolności do pracy.

Ubezpieczenie INTER Kontrakt zapewnia również pokrycie m.in. kosztów stałych ponoszonych przez przedsiębiorcę. W przypadku lekarzy są to np. koszty wynajmu powierzchni lub leasingu sprzętu medycznego. Dzienne świadczenie wypłacane przez ubezpieczyciela jest zależne od zadeklarowanej przez Ubezpieczonego kwoty średniego miesięcznego przychodu ze wszystkich posiadanych kontraktów, maksymalnie do 400 zł za dzień. Wysokość dochodów weryfikowana jest przy wypłacie świadczenia, a nie przy podpisywaniu umowy.

Źródło: Inter Polska, Bankier.pl

OZ


« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Kwota wykupu - Kwota wykupu – kwota, którą ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.