X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Kredyt z usługami medycznymi w Allianz Banku

2009-06-09 10:11 wtorek
Każdy klient, który skorzysta z kredytu gotówkowego w Allianz Banku, może otrzymać bezpłatny pakiet usług medycznych. Zapewnia on dostęp do opieki medycznej świadczonej przez niepubliczne placówki, a w razie zachorowania czy konieczności wizyty u lekarza specjalisty, nie trzeba będzie już czekać w długich kolejkach.
W ofercie „Kredyt z receptą na zdrowie” w ramach pakietu usług medycznych dołączanego do kredytu klienci uzyskują dostęp do kilkuset placówek medycznych – partnerów Allianz w całej Polsce. Pakiet usług medycznych oferowanych klientom banku obejmuje:

•    nielimitowany dostęp do internisty i lekarza rodzinnego
•    konsultacje lekarzy specjalistów: chirurgów, ginekologów, okulistów, urologów, dermatologów, laryngologów, neurologów, neurochirurgów
•    możliwość wykonania badań laboratoryjnych, radiologicznych i USG
•    bezpłatne szczepionki przeciw grypie
•    możliwość skorzystania z ambulatoryjnej opieki pielęgniarskiej

Allianz Polska współpracuje z ponad 400 placówkami medycznymi na terenie całego kraju. Dzięki temu klienci banku mogą skorzystać z porady lekarza w miejscu swojego zamieszkania, a także tam, gdzie akurat się znajdują, np. w trakcie wakacyjnego wyjazdu.

- To kolejny, po naszym koncie osobistym z Pensją na gwarancji – bezpłatnym ubezpieczeniu od utraty pracy, przykład wykorzystania współpracy między bankiem a ubezpieczeniowymi spółkami grupy Allianz. Chcemy, by korzyści z tej współpracy czerpali też nasi klienci. Dlatego jako dodatek do typowych usług bankowych oferujemy im bezpłatnie ciekawe produkty ubezpieczeniowe – mówi Jolanta Rycerz, członek zarządu Allianz Banku.

Pakiet medyczny otrzymuje bezpłatnie każdy klient Allianz Banku, który skorzysta z kredytu gotówkowego na kwotę min. 10.000 zł i okres minimum 36 miesięcy, z podstawowym lub rozszerzonym ubezpieczeniem spłaty zadłużenia bądź ubezpieczeniem od ryzyka utraty pracy.

Ubezpieczyciel dba o dłużników

Darmowe ubezpieczenie zdrowotne dołączane do kredytu to świetny przykład korzystania ze współpracy pomiędzy różnymi podmiotami grupy Allianz. Bank w ten sposób zapewnia większa ochronę swojemu wierzycielowi, a o zdrowie klienta dba siostrzana spółka, czyli towarzystwo ubezpieczeniowe Allianz. Dla kredytobiorcy to wielkie udogodnienie w życiu codziennym, dla samego banku z kolei jest to gwarancja dobrego zdrowia klienta i co za tym idzie spłacania kredytu. W pewnym sensie kredytobiorcy zyskują w ten sposób większe przywileje od innych ubezpieczonych. Ale bez obaw, darmowe ubezpieczenie zdrowotne dołączane do kredytu z pewnością zwróci się grupie Allianz z nawiązka w odsetkach spłacanego kredytu. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że podobne oferty pojawią się także przy kredytach innych banków.

Źródło: Allianz

Jakub Tabisz
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Gospodarcze ubezpieczenie - ubezpieczenia majątkowe, lub osobowe. Prowadzone ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.