X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ochrona zdrowia z pakietem medycznym mBanku

2010-12-27 08:31 poniedziałek
mBank wprowadza nowy produkt ubezpieczeniowy dostępny on-line, Pakiety Medyczne Zdrowie 24h. Dzięki nim Klienci mogą korzystać z profesjonalnej opieki medycznej w sieci ponad 700 placówek w całej Polsce.

Pakiety medyczne w mBanku są atrakcyjnym uzupełnieniem wobec oferty publicznej służby zdrowia. Dzięki nim można w wygodny i szybki sposób otrzymać pomoc medyczną, bez konieczności długiego oczekiwania na wizytę u lekarza. Wprowadzenie pakietów medycznych w mBanku jest konsekwencją rosnącego zainteresowania Klientów możliwością zakupu polis ubezpieczeniowych w kanale direct, co potwierdza blisko 30-procentowy wzrost sprzedaży oferowanych dotychczas produktów ubezpieczeniowych, zanotowany w ubiegłym kwartale.

Popularność, jaką cieszą się proponowane przez nas do tej pory produkty ubezpieczeniowe, zachęciły nas do poszerzenia oferty  – mówi Piotr Puchalski, szef obszaru ubezpieczeń w mBanku. Nasza oferta stanowi alternatywę w stosunku do tradycyjnych ubezpieczeń, ponieważ jest prosta i wygodna w obsłudze. Do ubezpieczenia można przystąpić on-line, a comiesięczne składki pobierane są automatycznie z rachunku, więc nie trzeba o nich pamiętać – dodaje Puchalski.

Ubezpieczenia medyczne dostępne są w dwóch wariantach, różniących się zakresem oraz ilością gwarantowanych świadczeń medycznych. Klienci mogą również zdecydować się na wybór pakietu indywidualnego lub rodzinnego w wariancie komfortowym lub maksymalnym. Szczególnie atrakcyjnym rozwiązaniem dla Klientów mających większe rodziny, wyróżniającym ubezpieczenie medyczne w mBanku, jest pakiet rodzinny, który ma stałą cenę bez względu na liczbę osób objętych ubezpieczeniem.

Pakiet Medyczny Zdrowie 24 h powstał przy współpracy z BRE Ubezpieczenia i Allianz, jest oferowany do bezpłatnego eKONTA. W jego ramach ubezpieczony zyskuje nielimitowany dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu w blisko 700 placówkach medycznych w całej Polsce, nielimitowany dostęp do konsultacji lekarskich w ramach wybranego wariantu ubezpieczenia (warianty różnią się ilością lekarzy specjalistów: 13 w wersji podstawowej i 29 w rozszerzonej) oraz badań laboratoryjnych i diagnostycznych (ok. 130 w wariancie podstawowym, 270 w rozszerzonym).

Klienci mBanku mają do dyspozycji także całodobową infolinię, której wykwalifikowany personel medyczny - poza umawianiem wizyt lekarskich - udziela także doraźnych porad medycznych. Posiadacze pakietów medycznych mają zagwarantowany dostęp do lekarza pierwszego kontaktu w ciągu 24 godzin oraz do lekarza specjalisty w ciągu maksymalnie 5 dni. Ubezpieczenie uwzględnia również zabiegi ambulatoryjne, szczepienia przeciw grypie, prowadzenie ciąży oraz nielimitowane (w wariancie maksymalnym) wizyty domowe.

Informacja prasowa mBanku z dnia 17.12.2010 r.
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Nadubezpieczenie - sytuacja, w której zgłoszona suma ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.