X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Szczepienie w domu - w Medical Assistance

2010-10-07 08:39 czwartek
Lekarze biją na alarm: zaszczepmy się przeciwko grypie. Dzięki ubezpieczeniu możemy to zrobić, nie wychodząc z domu.

Na wirusa grypy narażeni są ludzie starsi, dzieci oraz osoby przewlekle chore lub z osłabioną odpornością. Aby uniknąć choroby i mogących pojawić się związanych z nią groźnych powikłań, lekarze zachęcają do profilaktycznych szczepień.

- Dzięki Medical Assistance lekarz przyjedzie do klienta i poda szczepionkę w domu. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie, gdy w rodzinie są małe dzieci. Dzięki temu unikniemy zatłoczonej przychodni i stresu związanego z białym fartuchem – mówi Monika Gąsowska, menedżer produktu w Biurze Ubezpieczeń Indywidualnych Ergo Hestii.

Aby skorzystać z tego rozwiązaniania, wystarczy zadzwonić na infolinię Ergo Hestii i zgłosić zapotrzebowanie na wspomnianą usługę. Kontakt z klientem - ustalenie dogodnych dla niego terminu i miejsca wizyty lekarza - nastąpi w ciągu maksymalnie 15 minut. Zgodnie z umową ubezpieczenia, wizyta lekarza odbędzie się najpóźniej w ciągu czterech godzin.

Dodatkowo w ramach Medical Assistance Ergo Hestia oferuje m.in.: transport medyczny do i ze szpitala, dowóz leków i żywności (wariant podstawowy) oraz cztery wizyty lekarza lub pielęgniarki, opiekę nad dzieckiem lub osobą niesamodzielną, pomoc domową, opiekę nad zwierzętami lub ich transport (wariant rozszerzony). Koszt Medical Assistance to 30 zł rocznie (w pierwszym przypadku) i 60 zł rocznie (w drugim przypadku).

Kontakt:

Joanna Kitowska
Rzecznik Prasowy
joanna.kitowska@hestia.pl
Grupa Ergo Hestia
ul.: Hestii 1
81-730 Sopot
tel.: +58 555 66 65
mobile: +48 508 04 66 65

Grzegorz Blachowski
Rzecznik Prasowy
grzegorz.blachowski@hestia.pl
Grupa Ergo Hestia
tel.: +58 559 41 81
mobile: +48 508 044 181

Informacja prasowa Ergo Hestii z dnia 05.10.2010 r.
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Inkaso - jest formą rozliczeń bezgotówkowych. Polega ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.