X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Szczepionka przeciw grypie gratis z pakietem medycznym Avivy

2010-10-01 08:32 piątek
Klienci wybierający Pakiet Medyczny „Bądź Zdrów” między 27 września a 30 listopada br. mogą skorzystać z bezpłatnego szczepienia przeciw grypie w placówkach grupy LUX MED.

Z promocji mogą skorzystać osoby wskazane jako ubezpieczone na wnioskach lub deklaracjach przystąpienia do Pakietu Medycznego „Bądź Zdrów”. O możliwości skorzystania z bezpłatnego szczepienia klienci zostaną powiadomieni SMS-em lub telefonicznie. Zaszczepić przeciwko grypie można się do końca marca 2011 roku.

Pakiet Medyczny „Bądź Zdrów”, oferowany od czerwca br., umożliwia szybki i nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów i badań diagnostycznych w ponad 200 prywatnych przychodniach należących do grupy LUX MED w całej Polsce. Pakiet Medyczny jest dostępny jako osoby produkt lub jako umowa dodatkowa do indywidualnego ubezpieczenia na życie Nowa Perspektywa, a także jako umowa dodatkowa do grupowych ubezpieczeń na życie.

Aviva oferuje też kilka rodzajów ubezpieczeń zdrowotnych. Na szczególną uwagę zasługują:
  • ubezpieczenia w razie poważnego zachorowania – pozwalają na uzyskanie świadczenia w razie zdiagnozowania takich chorób jak: nowotwory złośliwe, zawał serca, udar mózgu i inne
  • ubezpieczenia szpitalne – zapewniają zastrzyk gotówki w przypadku leczenia określonych dolegliwości w szpitalu.

Kontakt:
Bohdan Białorucki,
rzecznik prasowy,
tel. (22) 557 43 41; 501 781 140,
bohdan.bialorucki@aviva.pl

Grzegorz Mathea,
tel. (22) 557 43 70,
grzegorz.mathea@aviva.pl

Informacja prasowa Avivy z dnia 30.09.2010 r.
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Odpowiedzialność cywilna - powstała na podstawie przepisów prawa ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.