X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Szybki powrót do sprawności fizycznej po kontuzji

2010-12-07 08:30 wtorek
TU EUROPA SA, specjalnie z myślą o Klientach podróżujących i aktywnych sportowo wprowadziła na rynek ubezpieczenie medyczne Artroskopii i Rehabilitacji, będące ubezpieczeniem dodatkowym do turystycznej polisy TRAVEL WORLD.

Ubezpieczenie to ma na celu ochronę Klientów przed wysokimi kosztami oraz długim okresem oczekiwania na potencjalne zabiegi. Aby nie obciążać Klienta szukaniem odpowiednich placówek i lekarzy - ubezpieczeniem objęta jest również organizacja zabiegów w placówkach współpracujących z najlepszymi specjalistami.

Zabieg artroskopii jest obecnie najczęściej stosowaną metodą operacyjną, szczególnie w przypadkach urazów kolan, czy innych stawów. Czas oczekiwania na ten zabieg w ramach publicznego systemu zdrowia może osiągnąć kilka miesięcy, w tym czasie stan stawu może się znacznie pogorszyć. Jeśli zdecydujemy się na zabieg prywatny - jego koszt może sięgnąć kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Podobnie jest z rehabilitacją. W ramach systemu publicznego napotkamy na kolejki i długie terminy oczekiwania na zabiegi, które mają nam pomóc w powrocie do sprawności. A przecież liczy się jak najszybszy powrót do zdrowia.

W ramach ubezpieczenia TU EUROPA SA zapewnia zabiegi najczęściej stosowane w rehabilitacji po urazach stawów: fizykoterapię (leczenie wykorzystujące oddziaływanie czynnikami zewnętrznymi np. ultradźwięki), balneoterapię (wykorzystuje lecznicze właściwości wody), kinezyterapię (leczenie ruchem, np. gimnastyka lecznicza), krioterapię (leczenie przy wykorzystaniu niskich temperatur).

Dodatkowo zakresem ubezpieczenia oferowanego przez TU EUROPA SA objęty jest zakup bądź wypożyczenie przepisanego sprzętu rehabilitacyjnego.

Informacja prasowa TU Europa z dnia 06.12.2010 r.
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Gwarantowany Okres Płatności - umowa zawierana z towarzystwem emerytalnym. ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.