X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

TU INTER Polska S.A. poszerza się sieć sprzedaży VISION

2011-04-29 08:08 piątek
Już od kwietnia 2011 roku sprzedaż grupowych ubezpieczeń zdrowotnych VISION - od 10 lat w ofercie TU INTER Polska S.A. - jest prowadzona przy współpracy z siecią placówek Polmed S.A..

„Dotychczas nasze firmy współpracowały ze sobą w ramach obsługi ubezpieczeń VISION w placówkach własnych Polmed. Poza tym spółka Polmed Zdrowie oferuje swoim Klientom indywidualnym prywatne ubezpieczenia zdrowotne VISION” – podsumowuje Edyta Kisielińska – Watrak, dyrektor Biura Sprzedaży Ubezpieczeń Zdrowotnych przez Placówki Medyczne. „Rozszerzenie współpracy jest dalszym krokiem w rozwoju obydwu przedsiębiorstw. Pozwala tworzyć elastyczną ofertę grupową VISION, dostosowaną do wymagań rynku oraz oczekiwań klienta grupowego” – dodaje.

VISION to jedno z pierwszych prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych na polskim rynku. Umożliwia leczenie w sieci ponad 400 prywatnych placówek medycznych skupiających najlepszych specjalistów i najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i laboratoryjny. Szeroki zakres świadczeń medycznych, dostęp do lekarzy wszystkich specjalności, możliwość refakturowania wizyt poza siecią placówek kontraktowych oraz opieka stomatologiczna – to główne wyróżniki VISION na rynku prywatnych ubezpieczeń.

Informacja prasowa TU INTER Polska S.A. z dnia 28.04.2011 r.
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Franszyza redukcyjna - zastrzeżona w warunkach ubezpieczenia kwota, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.