X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

TU Signal Iduna otwiera Centrum Medyczne

2010-10-28 08:08 czwartek
W listopadzie działalność rozpocznie nowe Centrum Medyczne, którego właścicielem jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe Signal Iduna. Centrum specjalizuje się w świadczeniu usług medycznych na rzecz pacjentów posiadających aktualne ubezpieczenie zdrowotne SIGNAL IDUNA TU SA. Z oferty nowego ośrodka odpłatnie mogą korzystać także pacjenci, nie posiadający polis zdrowotnych Ubezpieczyciela.

Centrum Medyczne Signal Iduna zlokalizowane jest w centrum Warszawy, przy ul. Jana Pawła II 15, i oferuje nieograniczony dostęp do wielu lekarzy specjalistów oraz możliwość wykonania wielu badań ambulatoryjnych. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania m.in. z porad lekarza internisty, neurologa, ginekologa, chirurga, oraz lekarza medycyny pracy. Dodatkowo pacjenci będą mogli wykonać m.in. badania USG, badania kardiologiczne, badanie słuchu i badanie EKG. Centrum będzie w stanie obsłużyć ok. 300 pacjentów dziennie.

Signal Iduna jako pionier na rynku ubezpieczeń zdrowotnych nieustannie stara się ulepszać swoją ofertę. Otwarcie Centrum Medycznego Signal Iduna to kolejny krok, który ma na celu ułatwienie pacjentom korzystania z porad lekarskich i zabiegów medycznych. Dbamy o wysoki poziom świadczonych usług i zawsze bardzo uważnie wybieramy współpracujących z nami partnerów – otwierając własną placówkę medyczną także mamy pewność, że dostarczamy klientom rozwiązanie wygodne, a zarazem najwyższej jakości. Warto też podkreślić, że jako ubezpieczyciel podlegamy nadzorowi KNF-u. Dla naszych klientów oznacza to gwarancję jakości świadczonych usług oraz terminowości ich wykonania. W przypadku ubezpieczenia zdrowotnego gwarantujemy, że wizyta u lekarza pierwszego kontaktu odbędzie się w ciągu 24 godzin, od chwili zgłoszenia na infolinię, a wizyta u lekarza specjalisty najpóźniej w ciągu  5 dni od momentu zgłoszenia.  Inauguracja Centrum Medycznego Signal Iduna w Warszawie to dopiero początek projektu rozłożonego na klika lat. Planujemy, że w ciągu najbliższych lat w całej Polsce powstawanie kilkadziesiąt podobnych ośrodków” – mówi Dr Adam H. Pustelnik, Prezes Zarządu TU Signal Iduna Polska.  

Każdy pacjent może zarezerwować termin wizyty lekarskiej lub badania w Centrum Medycznym SIGNAL IDUNA poprzez kontakt z infolinią SIGNAL IDUNA pod numerem telefonu: +48 801 120 120 lub +48 22 50 56 506. Centrum Medyczne SIGNAL IDUNA udostępnia swoim pacjentom bezpłatne miejsca parkingowe, bezpośrednio przed budynkiem ILMET, w którym znajduje się placówka.

Informacja prasowa TU Signal Iduna z dnia 27.10.2010 r.
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ochrona tymczasowa - stosowana w ubezpieczeniach na życie, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.