X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie zdrowotne Axa Med

2009-06-04 10:22 czwartek
AXA Życie od czerwca 2009 r. wprowadza do swojej oferty nowe grupowe ubezpieczenie zdrowotne pracowników AXA MED, adresowane do klientów korporacyjnych.

Ubezpieczenie gwarantuje dostęp i finansowanie usług ambulatoryjnych. W ramach oferty klient otrzymuje do wyboru sześć wariantów - różniących się zakresem świadczeń zdrowotnych - od wariantu podstawowego po bardzo szeroki, obejmujący cały zakres leczenia (konsultacje lekarzy rodzinnych i wszystkich specjalistów, wizyty domowe, badania diagnostyczne, laboratoryjne, ambulatoryjne zabiegi lekarskie i pielęgniarskie, rehabilitację oraz leczenie stomatologiczne). Istnieje też możliwość rozszerzenia zakresu ochrony o zabiegi chirurgii jednego dnia, m.in. z zakresu laryngologii, ginekologii, czy chirurgii ogólnej.

Ubezpieczenie zdrowotne dostępne jest w dwóch formach: indywidualnej, w której ochroną objęty jest tylko pracownik oraz w formie rodzinnej, w której dostęp do świadczeń zdrowotnych, oprócz pracownika, mają członkowie jego rodziny.

Świadczenia realizowane są w wyselekcjonowanych placówkach medycznych na terenie Polski. Ubezpieczeni w ramach produktu AXA MED mają do dyspozycji sieć medyczną w całym kraju obejmującą ponad 900 placówek medycznych. Czas dostępu do lekarza pierwszego kontaktu wnosi maksymalnie 24 godziny od momentu zgłoszenia ubezpieczonego, a czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty maksymalnie 72 godziny od momentu zgłoszenia.

AXA MED gwarantuje szybki, bezgotówkowy oraz nielimitowany dostęp do świadczeń  zdrowotnych. Oferta będzie modyfikowana wraz ze zmieniającymi się potrzebami ubezpieczonych oraz zmianami legislacyjnymi.  

Źródło: Axa

JT
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Umowa ubezpieczenia - umowa, na mocy, której zakład ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.