X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie zdrowotne w Expanderze

2009-06-25 10:34 czwartek
Od dziś w oddziałach Expandera dostępne są polisy zdrowotne, oferowane w ramach współpracy z Signal Iduna. Nowy produkt jest przeznaczony dla klientów, którym zależy na wysokiej jakości usług medycznych oraz szybkim dostępie do lekarzy specjalistów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Expander rozszerzył wachlarz oferowanych usług o polisy zdrowotne. - Ubezpieczenia zdrowotne powinny być elementem uzupełniającym finansowe bezpieczeństwo każdej rodziny - mówi Piotr Augustynowicz, wiceprezes Expandera. Zamiast jednorazowo ponosić wysokie koszty leczenia, wystarczy regularnie opłacać składkę ubezpieczeniową. Wtedy, w przypadku zarówno poważnych, jak i drobnych problemów zdrowotnych, to ubezpieczyciel w pełni organizuje leczenie i pokrywa jego koszty.

Podstawową zaletą ubezpieczenia Signal Iduna Pełnia Zdrowia oferowanego w sieci Expandera jest krótki czas oczekiwania na usługi medyczne oraz ich wysoki standard. Ubezpieczony ma dostęp do lekarzy specjalistów, specjalistycznych badań i zabiegów bez konieczności oczekiwania w długich kolejkach.

Ubezpieczenie daje dostęp do szerokiego zakresu leczenia ambulatoryjnego. W zależności od wybranego pakietu, ubezpieczenie może obejmować również organizację i finansowanie leczenia szpitalnego. Signal Iduna współpracuje bowiem z blisko 80 szpitalami, w których wykorzystywana jest nowoczesna aparatura obsługiwana przez personel o wysokich kwalifikacjach. Ubezpieczony sam może wybrać preferowany szpital, a nawet zgłosić swoje uwagi na temat wyboru lekarza operującego. Natomiast podczas pobytu dziecka w szpitalu, umożliwia pobyt rodzica w tym samym pokoju.

Ubezpieczenie Signal Iduna może obejmować swoim zakresem również organizację komfortowych warunków porodu. Istnieje możliwość wcześniejszego spotkania z pracownikami wybranego szpitala i zapoznania się z warunkami. Pacjentka ma możliwość porodu w obecności bliskich oraz znieczulenia zewnątrzoponowego bez dodatkowych opłat.

W ofercie Expandera znajdują się różne warianty ubezpieczenia zdrowotnego, dostosowane do indywidualnych potrzeb zarówno pojedynczych osób, jak i rodzin. Przykładowo, w ramach „Pakietu Rodzinnego II” cała rodzina może skorzystać z 210 badań diagnostycznych, 36 zabiegów ambulatoryjnych oraz komfortowych warunków porodu i leczenia szpitalnego.

Źródło: Expander

JT
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Wady wrodzone - powstałe podczas rozwoju płodowego wady ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.